TRAFİK SİGORTASI VE KASKO DA İNDİRİM KAMPANYASI

Arvedo Sigorta olarak www.arvedosigorta.com kullanıcılarına özel 31 Mart 2019 tarihine kadar geçerli Trafik ve Kasko poliçelerine indirim kampanyamız başlamıştır.

KAMPANYAYA NASIL KATILABİLİRİM ?

Kampanyaya katılım için siz değerli ziyaretçilerimizin  Trafik Sigortası için ; TRAFİK   ve Kasko için ; KASKO  sayfalarımızdan teklif girişi yapmanız yeterlidir. Bu kampanya kapsamında mevcut poliçenizin bitiş tarihinin bir önemi olmayacaktır. Önemli olan 31 Mart 2019 tarihine kadar kampanya dahilinde sitemizden teklif girişi yapmış olmanızdır.

TEKLİF GİRİŞİ YAPTIM, BUNDAN SONRA NE YAPMAM GEREKİYOR ?  

Sitemize kayıt yaptırdığınız aracınızın trafik sigortası ve kasko bitiş tarihleri tarafımızdankontrol edilip sistemimize kaydedilecek. Poliçenizin bitiş tarihine 15 gün kala aracınız için birçok sigorta şirketinden fiyat teklifleri alarak sizi bilgilendireceğiz. Birlikte, sizin için en uygun ve doğru poliçeyi belirledikten sonra poliçenizi peşin - 3 - 6 - 9 taksit gibi opsiyonlarla düzenleyeceğiz.

İNDİRİMDEN NE ZAMAN FAYDALANACAĞIM ? 

Kayıt edilen her araç için poliçe tutarı üzerinden; 

Trafik Sigortası'nda %3 
Kasko'da %5 

oranında indirim uygulanacaktır.

Bu indirimler poliçe düzenlenme tarihinden 30 gün sonra - aracınız satılmamış, poliçeniz iptal edilmemiş ise- ödeme yapılan yöntem ile ( peşin, kredi kartı, havale vs.)  iadesi gerçekleştirilecektir.

BİLİNMESİ GEREKEN DİĞER ŞARTLAR NELERDİR ? 
 

  • Sadece sitemize eklenen araçlar için indirim uygulanacaktır. Bu indirim hakkı sisteme işlenmemiş diğer araçlarınız için kullanılamaz, devredilemez.
  • Sisteme girilen araç bilgilerinin doğruluğu tarafımızca kontrol edilecektir. Olası yanlışlıklar size bildirilecek ve düzeltilmesi istenilecektir. Kampanya süresince bu bilgilerin güncellenmesi önem arz etmektedir.
  • Farklı biri ya da şirket adına da teklif girişi yapabilirsiniz. 
  • Kampanyamız sosyal medya katılımcıları ve site kullanıcılarımız için sınırlı sayıda olacaktır. 


 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ