Hakkımızda

Branş dallarında sizlere hizmet veren ARVEDO SİGORTA, bu hizmeti sağlarken devamlı müşteri memnuniyetini hedefleyen, müşteri ilişkilerinde her zaman uzman bilgi yapısı, deneyimi, dürüstlük ve müşteriye verilebilecek tüm bilgileri eksiksiz ve hedefine en uygun bir şekilde vermeyi kendisine ilke edinmiştir. 

Sosyal sorumluluk çerçevesinde, etkin ve çevresine tamamen duyarlı bir çalışma yapısına sahip olan ARVEDO SİGORTA , Kaza Sigortasından, Konut Sigortasına ve nakliyattan seyahate kadar tüm sigorta branşlarında siz değerli müşterilerimize tam ve eksiksiz hizmet anlayışına sahiptir. 

Sigortacılık esaslarını tam ve eksiksiz takip eden firmamız müşteri odaklı çalışma tarzı ile de her müşteriye ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak en iyi şekilde yönlendirip alabileceği verimi maksimuma çıkarmak için kendi içerisindeki tüm özkaynakları kullanmaktadır. 

Bu sebepten dolayı ARVEDO SİGORTA müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmuştur ve tutmaya da devam edecektir. 

Geniş bir müşteri portföyü olan ARVEDO SİGORTA kendi bünyesinde ki çalışanları müşterilerinden gelen her türlü görüş ve önerileri değerlendirerek mevcut müşteri memnuiyetini en üst seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir."
 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ